drahé hodinky Cartier na prodej

6 značek luxusních hodinek, které prodáte za nejlepší cenu

Většina zastaváren luxusních hodinek má zájem o veškeré prémiové značky jako je Rolex, Patek Philippe, Audemars Piguet, Cartier nebo Omega, bez ohledu na to, zda se jedná o hodinkové veterány nebo zánovní moderní kousek. V zastavárně Michael Trade pro vás stanovíme přesnou částku všech luxusních hodinek, které nám nabídnete, s přihlédnutím k faktorům jako je značka, model, stáří, stav a aktuální cena na trhu. Můžete si tak být jistí, že od nás získáte tu nejlepší možnou cenu, kterou lze získat.

V dnešním příspěvku vás seznámíme s šesti značkami luxusních hodinek, které si svou cenu drží výjimečně dobře a povede se vám je tak prodat za pro vás velmi zajímavou částku. A pokud byste si chtěli na téma koupě a prodej luxusních hodinek z ruky přečíst opravdu rozsáhlý článek, můžete tak učinit na https://www.luxusni-zastavarna.cz/vsechno-o-vyberu-luxusnich-pouzitych-hodinek/.

 

  1. ROLEX

drahé hodinky Rolex na prodej mají vysokou cenu

Rolexky se těší vedoucímu postavení mezi luxusními hodinkami, které si svou cenu dobře drží. Švýcarská značka s mnohaletou historií je dnes ztělesněním luxusu, přesnosti a prestiže. Díky obrovskému úspěchu svých důmyslných modelů špičkových hodinek se Rolex stal celosvětově nejvyhledávanějším výrobcem hodinek všech dob. S jejich prodejem nebude pravděpodobně žádný problém a chcete-li prodat hodinky Rolex, obraťte se na nás.

 

  1. CARTIER

zlaté hodinky Cartier si drží vysokou cenu při prodeji

Cartier je nebývale prestižní značka známá tím, že zdobí členy britské královské rodiny.  Jejich hodinky jsou perfektní reprezentací toho, jak mistrovsky značka ovládá technické zpracování a umění inovace. Není proto divu, že se Cartier velmi rychle zařadil mezi naprostý vrchol mezi výrobci luxusních hodinek. A zůstal tam. Je proto jasné, že se jedná o šikovnou investici. Pro zastavárnu zaměřenou na hodinky luxusních značek je kousek od Cartieru velmi žádaným artiklem.

 

  1. JAEGER-LECOULTRE

luxusní hodinky Jaeger-Lecoultre na prodej mají stále velmi vysokou cenu

Historie Jaeger-LeCoultre sahá až do roku 1833. Značka nejprve dodávala strojky a náhradní díly tehdejším švýcarským výrobcům luxusních hodinek a dodnes je naprostou špičkou mezi švýcarskými hodináři. Jaeger-LeCoultre se vyznačuje precizností, perfektním zpracováním komponentů a tisíci hodinami testování před uvedením nového modelu na trh. Každý jejich model, ať už sportovní, ležérní nebo elegantní je výsledkem mistrovské práce, která si dokáže udržet svou cenu.

 

  1. PATEK PHILIPPE

hodinky z bazaru, v tomo případě drahý model Nautilus od Patek Philippe

Značka s již skoro 180 let trvající tradicí tvoří mechanická mistrovská díla za použití těch nejlepších materiálů a strojků. A přesně proto je jasným členem naší dnešní top šestky. V hodinkách Patek Philippe je síla, elegance a jedinečnost. A pokud jsou tyto použité hodinky stále stoprocentně funkční a nechybí ani originální dokumenty, vysoká nabídka je jistá.

 

  1. AUDEMARS PIGUET

hodinky Audemars Piguet si drží vysokou cenu i při prodeji do bazaru

Tato vysoce prestižní značka hodinek je oblíbená pro svou prémiovou kvalitu a unikátnost svých modelů. Materiály, techniky, design, ale také komplexní funkce — to vše Audemars Piguet odlišuje od ostatních. Trvá celý rok než značka navrhne a vyrobí jeden ze svých modelů. A jejich cena jen tak snadno nepadá.

 

  1. BELL & ROSS

hodinky Bell & Ross jsou vzácné a dají se zastavit nebo prodat za dobrou cenu

Bell & Ross je značka mezi milovníky hodinek oblíbená už dlouhá léta a své místo na vrcholu neztrácí ani dnes. Důvodem je fakt, že synonymem Bell & Ross jsou neustálá inovace a evoluce. Jak sama značka říká, tyto hodinky jsou tvořeny profesionály pro profesionály. Každý model tvoří prémiové materiály a nadmíru odolný a spolehlivý strojek. A každý model si také skvěle drží svou cenu.

Máte luxusní hodinky, které byste rádi prodali nebo zastavili? Chcete za ně získat tu nejlepší možnou cenu? Obraťte se na nás.

Tady je jak postupovat:

  • Nafoťte vaše hodinky ze všech stran a nezapomeňte na veškeré příslušenství.
  • Pošlete nám fotky na WhatsApp na číslo 773 477 877.
  • Vyčkejte prosím. Co nejdříve se vám ozveme a pokud z fotek uvidíme vše potřebné, ihned nabídneme konkrétní částku.