Jak u nás zastavit/prodat Vaše hodinky

JAK ZAČÍT?

Abychom mohli co nejpřesněji určit cenu vašich hodinek, potřebujeme je vidět. Vyfoťte nám prosím vaše hodinky včetně veškerého příslušenství, které máte — docílíte tak nejvyšší možné částky pro výkup i zástavu. Jakmile od vás fotky obdržíme, v co nejkratší době vás budeme kontaktovat a domluvíme se na osobním setkání.


JAK HODINKY NAFOTIT?

Pořiďte prosím fotky, na kterých jsou hodinky dobře vidět ze všech stran. Vyfoťte číselník, korunku, zadní stranu hodinek, sponu nebo zapínání a stav řemínku zvenku i zevnitř. Nezapomeňte vyfotit také veškeré originální příslušenství, které cenu hodinek zvyšuje.

Co všechno zvyšuje cenu hodinek?

Zjednodušeně řečeno, vyfoťte cokoliv, co k hodinkám patří. Ať už je to originální krabička, certifikát nebo karta hodinek s referenčním číslem. Každé originální příslušenství celkovou cenu hodinek navýší a vy tak od nás dostanete tu nejlepší možnou částku.

Zašlete nám fotografie

Zašlete nám fotografie na WhatsApp na telefonní číslo 773 477 877 a my se vám co nejdříve ozveme. V případě, že se na výkupu či zástavě domluvíme telefonicky, přejdeme k osobnímu setkání, které je v tuto chvíli otázkou asi deseti minut. Peníze od nás dostanete v hotovosti a na ruku.