Proč se obrátit na nás

  • Jsme poctivá a seriózní česká firma
  • Nabízíme tu nejlepší možnou cenu na výkup i zástavu
  • Možnost výměny hodinek na protiúčet
  • Zajištění servisu hodinek pro naše zákazníky
  • Profesionální a individuální přístup
  • Časová i místní flexibilita (přijedeme za vámi)

SKVĚLÁ NABÍDKA ZA VAŠE HODINKY A ŠPERKY

Vykoupíme od vás vaše luxusní hodinky značek jako je Rolex, Omega, Audemars Piguet, Breitling a další, investiční zlato a prémiové šperky (Cartier, Tiffany, Chopard, Bvlgari…) za tu pro vás nejlepší možnou cenu.

Pokud máte zájem vaše hodinky či šperky prodat, pošlete nám prosím nejprve autentické fotky na 773 477 877 a my se vám ozveme. Dohodneme-li se na výkupu, celou částku za vaše hodinky či šperk od nás dostanete ihned na ruku.

Žádné zdlouhavé transakce, žádné nejasnosti, žádné komplikace.
Pouze seriózní jednání.

FÉROVÁ A FLEXIBILNÍ ZÁSTAVA 

Individuální přístup je pro nás samozřejmostí. Neřídíme se nutně podle šablon a tabulek, ale snažíme se každou zástavu a půjčku řešit tak, abychom vám dokázali co nejlépe vyhovět a pomoct. Smlouvu tedy uzavíráme individuálně a přesně dle vašich potřeb.

Na všem se lze dohodnout, stačí s námi komunikovat. Stát se může cokoliv a my jsme schopni přizpůsobit se vaší situaci, pokud o ní víme. Dbáme na to, aby celý proces proběhl bezpečně a diskrétně.

Standardně zastavujeme na 28 dní s možností dalšího prodloužení, ceny zástav stanovujeme dle výše poskytnuté půjčky, atraktivity zboží a dohody.

PRESTIŽNÍ HODINKY, KTERÉ UŽ SVOU CENU NEZTRATÍ

Pořiďte si použité luxusní hodinky — jejichž původní cena se pohybuje v řádu desítek tisíc a více — za částku o mnoho přívětivější. Nabízíme ty nejprestižnější značky jako je Rolex, Breitling, Hublot, Patek Philippe, Omega, Tag Heuer a další.

Protože nové hodinky ztrácí svou cenu už v momentě prvního nákupu ve značkovém butiku — a poté už vůbec nebo pouze minimálně — můžete mít jistotu, že si cenu, kterou za ně zaplatíte, už udrží (existuje pouze pár modelů od určitých značek, které svou hodnotu časem zvýší, ale není jich mnoho).

Veškeré námi vykoupené hodinky jsou ve skvělém stavu a procházejí nejprve pečlivým celkovým servisem a kontrolou. Prohlédněte si naší aktuální nabídku a objevte ty pravé hodinky pro vás.

JE LIBO KUS ZA KUS?

I to je u nás možné. Máte doma hodinky některé ze značek jako je například Rolex, Audemars Piguet, Breitling, Hublot, Patek Philippe, Omega ale raději byste nějaké jiné?

Vyberte si z naší aktuální nabídky hodinek a vyměňte je s námi na protiúčet.

Stejně jako v případě výkupu či zástavy vás, pokud máte o výměnu zájem, nejprve prosíme o zaslání fotografií hodinek na 773 477 877 (ideálně přes WhatsApp). Můžeme je tak rovnou ocenit a vymyslet pro vás vhodnou alternativu z naší nabídky.


Bezpečná zástava s možností prodloužení


Časová i místní flexibilita (přijedeme za vámi)


Zajištění servisu hodinek pro naše zákazníky


Profesionální a individuální přístup


Možnost výměny hodinek na protiúčet


Výkup za nejlepší
možnou cenu